PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsun Yarışması

Şakir ŞEKER
10-19-2009, 09:20
Arkadaslar Sezonun ılk Yarısması Samsunda Yapıldı
Bır Karadenızlı Olarak Dısardan Gelen Herkese Tesekkur Ederım
Teskı Gercek Karadenız Dogasını Karadenız Ortamını Daha ıyı Gstere Bılsek Mısafırlere Malesef Olmadı Salon ıyı Degıldı Salon ıyı Olmadıgından Organızasyonda Pek ıyı Olmadı Halı ıle Satantlar Ve Ve Kusları Herkes Gonlunce Goremedı Sergılenemadı Cok Kus Vardı Fakat Kımsedoyadoya Bakamadı Kuslara şahsen Ben Goremedım Vederesımde Cekıp Sıteye Koyamadım Yarısma Kafeslerı Balık ıstıfı ıcındekı Kusları Gormek ıcın Dıger ınsanlara Ve Kafeslere Carmamak ıcın Bayagı Mucadele Vermek Gerektırdı Dolayısı ıle Elde Olayan Nedenlerden Dolayı O Salunu Ayarlamıslar Vede Gelen Mısafırler Azdaolsa Hayal Kırırıklıgına Ugramıstır ınsanlar ılerkı Yarıslarda Buyle Aksılıler Olmaz Aksaklıklardan Dolayı Herkesten Ozur Dılıyorum (resım çekmedım) KEMAL ONCEL BEY TESEKKURLER BIZLERE VA MISAFIRLER IKI GUN DE YEMEK IKRAMINDA BULUNDUGU ICIN

Hacı Ali GÜNEÇIKAN
10-19-2009, 13:12
--------------------------------------------------------------------------------

Başta Kemal Öncel bey ve yarışmayı organize edenler olmak üzere derece alanları tebrik eder,başarılarının devamını dilerim...

05325085987
----------------
Kahramanmaraş

Eren AKSU
10-19-2009, 15:16
yarışmaya gidipte resim çeken yokmu , biz gidemeyenler ancak bu şekilde avunuruz.