PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BÜYÜK ÜSTAD MUTASYONSAKA FIKRÍ ÖMEROGLU

04-11-2006, 13:55
Merhaba arkadaslar herkeze hayirli günler diler herseyin gönlünüzce olmasi dilegiyle,...

Büyük üstad mutasyonsaka fikret abi geçen hafta buraya geldi dün aksamda güzel nezih biryerde beraberdik.Bayagi lafladik insallah 1-2 gün sonra tekrar bir araya gelecegiz.
Türkiye'de kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayi çok memnun oldugunu gördümOnu taniyanlar kendisinin ne kadar sicak kanli ve hos bir sohbeti oldugunu bilir,bunu anlatmama gerek kisa süre sonra tekrar yurtdisina dönecek.Büyük üstadi özleyecegim.

Sitedeki dostlugu bildigim için onun suanda Türkiyede yani Istanbul'da oldugunu söylemek istiyorum arkadaslar esenlikle kalin Allah rahmetini üzerimizden eksik etmesin hosçakalin

Mehmet Örnek
IST-G.O.PASA 'LI

Tamer SEVİM
04-11-2006, 14:25
USTAMIZIN ISTANBULDA OLDUGUNU ÖGRENDIM.FAKAT KENDISI ILE GÖRÜSMEK NASIP OLMADI.EGER GITMEDEN BIR YERLERDE BULUSULACAK ISE LÜTFEN SITEYE HABER VERIN.BIZDE KENDISINI GÖRMEK ISTERIZ. SELAMLAR

Mustafa OKUR
04-11-2006, 14:36
KENDISINE BENIMDE TESEKKÜR BORCUMVAR.SAYESINDE IKI MUTASYON FLORYA VE VENEZÜELLA ISKETESINE SAHIP OLDUM ÇOK TESEKKÜR EDIYORUM KENDISINE VE NIHAT VE MEHMET AGABIYE AYRICA TESEKKÜR EDERIM.

adotepe
04-11-2006, 14:40
Fikret abi ile tanisma konusma firsatim oldu,Geçen pazar günü Aksaray Derneginin yanindaki lokalde forumdan arkadaslarda vardi,hep beraber güzel muhabbetler ortaya çikti,forumdan Senad,Elvis34,Han34,Hüseyin Ipek,Fikret bey,mutasyonsakacevat,Murat Yilmaz,kendisiyle sakaci mutasyona düskün merakli arkadaslarin tanismasinda fayda var,çok güzel detay bilgiler var kendisinde...

adotepe
04-11-2006, 21:49
http://www.kanaryavedogakuslari.com/main/modules/coppermine/albums/userpics/10025/normal_topluluk.JPG
[/img]

ozkinay
04-11-2006, 22:03
Fikret abi ile tanisma konusma firsatim oldu,Geçen pazar günü Aksaray Derneginin yanindaki lokalde forumdan arkadaslarda vardi,hep beraber güzel muhabbetler ortaya çikti,forumdan Senad,Elvis34,Han34,Hüseyin Ipek,Fikri bey,mutasyonsakacevat,Murat Yilmaz,kendisiyle sakaci mutasyona düskün merakli arkadaslarin tanismasinda fayda var,çok güzel detay bilgiler var kendisinde...

Ben haftasonu Aksaray'daki dernekte idim. Kaçirmisiz...

Onur EMİRAL
04-11-2006, 22:16
EVET BENDE PAZAR GÜNÜ ADA DAN AKSARAYA FIKRI AGBIYI MUTASYON CEVAT MUTASYON MURATI TANIMAYA GECTIM VE HOS SOHBET ETTIK TABI FIKRI USTA USTALIGINI YAPMIS BENIDE DÜSÜNMÜS SAG OLSUN BUGÜNDE BÜYÜKADA DA BERABERDIK ON DAKIKA EVVEL YOLCU ETTIM BILEMEM ISALLAH MEMNUN KALMISTIR BIRAZ PATIRTILI BI MEKENDE TAKILDIK USTALARIN USTASI FIKRI USTA DIGER ARKADASLARLA YINE BEKLERIM ISALAH GITMEDEN GÖRÜSÜCEZ USTALARIN USTASINA SAYGILAR . PLAYS SENIDE GÖRMEYI YADA ADADA OLMANI COK ISTERDIM KISMET KARDESIM HERKEZE SAYGILAR

Nihat Akdeniz
04-11-2006, 23:34
ÖZCAN abi ne der gönul dostlarim.
nerde olursak olalim biz gönul dostlari birbirimizi buluruz.

Senad GÜL
04-12-2006, 00:18
selamlar arkadaslar,Evet pazar günü Fikri ustamla tanisip yüz yüze konusma sansina sahip olanlardan biri de benim, bunun için çok mutluluk duydumu ifade etmek isterim.Fikri abiyi sitede taniyan arkadaslar ne kadar büyük bir usta oldugunu ve yardim severligini bilirler.Karslikli oturup konusmak ve o güzel muhabetini dinlemek bambaska birseymis bu firsati bana sagladigi için ustama çok tesekkürlerimi sunuyorum.Ayrica mutasyonsaka cevat,mutasyonsaka murat,Adnan Tepe,Elvis abi :D ,Han34,Hüseyin Ipek ve Murat yilmazlada tanismak serefine nail oldum.Itifak güzel saka x malinua nasil bir itifak olur aceba :D :D :D buyrun arkadaslar iste yukarda.

saygi ve sevgilerimle...

adotepe
04-12-2006, 09:26
Senad merhabalar,
Aslinda sakacilarla malinuacilar birlikteligi çok güzel sonuçlar ortaya çikarir,her iki kesim de ötüme merakli tabi,Istanbulda sakaci malinuaci ittifaki güzel olur derim,gönül dostlari dedigin gibi nerede olsa birbirini buluyor,Özcan abi kulaklarin çinlamistir umarim....

Altan ÖZDAĞ
04-13-2006, 12:35
Bencede çok güzel bir bulusma ve konusma oldu Senad in muhabbeti çok hosuma gitti anlatimi ve tecrüpesi herhalinden belli Senad kardesimin :D Fikri beyin düsünceleri ve çaba göstermeside çok güzel bir duygu.Mutasyoncevat beyede çok tesekkür ediyorum Malinuacilar,Skacilar.Mutasyoncular bir arada güzel dostluk çerçevesi içersinde güzel bir muhabbet geçti tekrari olmak ümidiyle.
Selamlar Saygilar

Cengiz UĞURGEL
04-13-2006, 22:20
Valla tadina doyum olmayan bir muhabbetti.Allah tekrarini nasip etsin.
Saygi ve sevgilerle

Onur EMİRAL
04-15-2006, 02:09
Evet bu siteye tüm emek verenlere ve katkilari olanlara tek tek tesekkür ederim gercekten arkadaslik ve kusculuk adina hayirli islere vesile oldular her biri öncelikle kuruculari iste bu gün MUTASYON SAKA FIKRI ustayi yolculuk öncesi ALLAHA ismarladik ve doga kuslarina vermis oldugu karsiliksiz katkilariyla yüz yüze bi tesekkür etmek için ziyaret ettik tabi MUTASYON CEVAT - KOÇ 34 - PLAYS-NEVZAT.hep beraber harika bi gün gecirdik gercekten bu kusçulu alemi bi baska bu dostluklar benim için daim olacagina inaniyorum isallah bende sizleri en kisa zamanda adada agirlamak isterim. Ustalarin ustasi sena hayirli yolculuklar dertsiz tasasiz bi sezon tüm sevdiklerinle saglikli bi yasam herseyin gönlünce olmasi dilegiyle. PLAYS bu sefer seninde katilmana cok mutlu oldum o kadar isin arasinda vakit ayirdigin için sagol.

04-15-2006, 12:19
Biraz önce üstadla telefonla görüstüm birazdan evden çikacagini söyledi.Sevgili üstad sana tekrardan hayirli yolculuklar.Allah seni sevdiklerine kavusmani nasip etsin.

Ustam seni özleyecegiz.Görüyosun ki seni yeni tanima firsati bulan arkadaslar senin bilgi hazinesi oldugunu ve samimi ve sicak oldugunu gördüler.Diger usta lakaplilar gibi olmadigini seni taniyanlar fark etmislerdir.Bu arada seninle görüsme firsati bulan arkadaslarima da sizlerle beraber bende olmak isterdim fakat islerimin yogunlugu sebebiyle sizlerle tanisma firsati bulamadik.Fakat hepinizi ustamdan dinledigim kadariyla tanimaya çalistim.Hosçakalin

Allah Rahmetini Üzerimizden Eksik Etmesin,..

Sevgilerimle

Mehmet Örnek

IST-G.O.Pasa'li

Zeynel Gültekin
04-16-2006, 10:19
sevgili üstad fikri abi.Istanbula yanibasimiza gelmis olmaniza ragmen bir aksilik ve is yogunlugu sebebiyle sizinle tanisma firsati bulamadigim için gerçekten çok üzgünüm.Sahsen tanisamasakta yaptigimiz o küçük telefon konusmasiyla idare edecegim artik. (Telefonla görüsmemize imkan saglayan onur kardesimede burdan tesekkür ediyorum)
Bir dahaki gelisinizde tanismak dilegiyle,hersey gönlünüzce olsun.

Onur EMİRAL
04-18-2006, 21:34
Zeynel arkadasim ben tesekkür ederim bizler tanistik sohbet ettik bazi seyler paylastik yalniz ilgi alanlarimiz içinde. Fikri usta evine vardi ama inan ki gönlü hala buradaki yani siteden de tanidigi arkadas ,kardesleriyle. isallah birdahaki gelisinde hep beraber o güzel sohbetleri kuslarla ilgili muhabetleri beraber yapariz.