PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üretici Kayıt Formatı


Mehmet Ali KOÇ
10-12-2008, 00:59
Adi soyadi :
Yasadigi yer :
Dernegi :DKKD
Bilzk no:
Tel no:cep:0500 000 00 00
Besledigi kuslar :Kırmızı ve Sarı
E-Mail : isim@hotmail.com (isim@hotmail.com)
Açıklama :
Arkadaşlar :merhaba:

Üretici bölümümüze kendimizi tanıtırken format olarak bu şekilde kayıt olursak görsel olarak iyi olur diye düşünüyoruz. :icon7:

Mehmet DENİZ
10-14-2008, 11:37
:merhaba: arkadaşlar

Konu hakkında üyelerimize hatırlatmak istediğim ve dikkat etmeleri gereken bir nokta daha var;
Ürettiğimiz kuş türünü ilgili bölüm altına kendi ismimizi başlık adı olarak açıyoruz, yani atıyorum; "mardin güvercini üreticisi" değilde güvercin üreticileri ana başlığına girip "Mehmet DENİZ" olarak açıp, yazı içeriğinede yukarıdaki format örnek alınarak bilgilerimizi giriyoruz.
İleriki günlerde güvercin üreticileri ana başlığı altına güvercin çeşitlerinide koyup daha ayrıntılı başlıklarımız olacak.Aynı şey finch üreticileri içinde geçerli, finch alt türlerine göre ana başlıklar çoğaldıkça ürettiğiniz kuşa özel başlılarımızı daha kolay bulacağız.Şimdilik güvercin veya finch altına kendi adımızla başlık açabilir ve kendimizi bu güzel bilgi kaynağına dahil edebiliriz.
İsteyen kuşlarından örnek bir kaç resimde koyabilir.Yanlız diğer üyelerimizden bir ricamız daha var bu bölümlere lütfen yarum yazmamaya çalışalım. Kuşlar çok güzel, maşallah, teşekkür vs bu gibi yazılarımızı topiklerde yazalım.
Hepinize teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Erol KARAOĞLU
10-14-2008, 13:10
Bilgilendirme için teşekkür ederiz.