PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kararsızım

Anıl DEMİRKAYA
10-16-2007, 22:18
benım elımde cınsını bılmedığım 1 kanarya var resmını sıteye koyamadığım cıın sızınle paylaşamıyorum:(
ben roller ve malinua otşlerine hayranım . elimdeki erkek kanarya ile dişi roller veya malinuayla çiftleştirsem nasıl sonuçlar alırım. yanı bana onereceğınız 1 cıns dışı var mı?
benım elımdekı erkek istanbuli dedikleri veya ona aıt fotoğraflardaki kanaryaya cok benzıyor. göğsu ve gagasının cevresi biraz bakırımsı kafasının ustude kızllığın ardından grımsı maske var ck değışık 1 kuş kırık olma ıhtıamlı yuksek ama cok kararsızım

Seval UÇARLAR
10-16-2007, 22:34
Roller veya malinua ötüşünü seviyorsanız,bir çift roller veya malinua almanızı tavsiye ederim.Elinizdeki erkek kanarya muhtemelen kırık bir kuş,ona eş alacağınız malinua veya rollerden olan yavrularıda kırık
kuşlar olacak ve bildiğimiz gürültülü ve zevk vermeyen kanarya ötüşünü yapacaklardır.
İmkanınız varsa orijinal ötüm kuşu besleyin ve kırık kuşların çoğalmasına katkıda bulunmayın.

Anıl DEMİRKAYA
10-16-2007, 22:41
teşekkür ederim ama su an yeterlı para desteğm yq bende aldığım yawruları ya takas ıle yenı 1 cıft alacağm yada yawrulara malinua dersi vereceğm teşkrler
SAYGILARIMLA...

Nihat Akdeniz
10-17-2007, 00:15
bencede safkan malinua olsun roller olsun cift edinerek uretin ve ayriyetten bu kuslar hakkinda öncelikle yeterli bilgi edinin ki acemilik cekmeyesiniz.
sonucta malinuada olsa harzer de olsa acemi ellerde özelliklerini ortaya koyamayabilir.
kirik kus uretmenizi her ne sekilde olursa olsun tavsiye etmem.
saygilar.

Anıl DEMİRKAYA
10-17-2007, 14:09
teşekkur ederim nihat abi bu site sayesinde yani sizin sayenizde 1 çok şey öğrendim tşekkur ederim