PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BÜLBÜL ÖTÜMLÜ KANARYA STANDARTLANDIRILMIS JÜRI PUANLAMASI ;

01-25-2006, 23:13
BÜLBÜL ÖTÜMLÜ KANARYA YARISMASI STANDARTLANDIRILMIS JÜRI PUANLAMASI ;

HiTT HiTT GIRR -----------------10 PUAN
-----------------
HiTT HiTT VAYVACIK-------------10 PUAN
----------------
KiKiRi KiKiRi (KisNEME)-------- 10 PUAN
---------
COS COS VAYVACIK--------------10 PUAN
--------
VACiLES VACiLES ZAKSAKi-------10 PUAN
----------
KISKIS VAYVACIK --------------- 10 PUAN
------------------
VAYVAY VELiS VACiLES --------- 10 PUAN
------------
FiSKE FiSKE VAYVAYVACi--------10 PUAN
-----------
VAYVACININ BÜTÜN ÇESiTLERi- 10 AR PUAN
--------
VAYVAY CILCIL----------------- 10 PUAN
-----------------
ARA NAGMELER -----------------5 ER PUAN

Ufuk DEMİRCİ
01-25-2006, 23:54
burada yazilan nagme çesitlerine göre piyasada satilan bülbül ötüm kasetlerinden hangisini almaliyiz bir fikriniz var mi?

Kemal ÖNCEL
01-26-2006, 15:36
Hiç milletten kaset aramaniza gerek yok.Son Mergen kafesin çikarmis oldugu bülbül nagmeleri kaseti harika ve temiz bu nagmeleri kusunuz ötsün direkt birinci gelir.
K.Öncel.Samsun

01-26-2006, 15:57
sayin kemal öncel hocam ;

öneriniz için tesekkür ederken , paylasimci olan bizlerin sitesine hos geldiniz derim vede ,

saygilar sunarim.

Murat ESKİGÖÇMEN
04-29-2006, 22:25
Sevgili arkadaslarim saka forumunda alin size kaset diye yazdim ve oraya iki saka kasedi, hemen hemen tüm bülbül nagmeleri, birkaç bilinen hariç bide iyi bir bülbül kasedi yerlestirdim. Gidip sagda solda kaset aramayin. Benim sizden istegim kasetleri oradan indirdikten sonra sadece cevap yazmaniz. Niye hala saga sola para vermek için çabaliyorsunuz? Bu yönde ihtiyaçlarinizdan haberim olsun yardimim olabilir. Malinuacilarada bir sözüm var yazmislar ötüs diye bir tek ses yok insanlara bu is ögretilecekse ses verilecek ve adi yazilacak klok klok yazarak olmaz. Orayada bir iyilik yapayim bari, malinua nagmeleri ve isimleri orayada göndereyim millet ses duysun.
:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D