PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanaryamın Ötüşü Sizce Nasıl ?

Meraklıİnsan
03-19-2016, 16:28
Selam, arkadaşlar yıllardır papağan ve muhabbet kuşu beslemekteyim.Kız arkadaşım hediye olarak bana kanarya almış ilk defa bir kanarya besliyeceğim kuşun cinsi harz roller olarak söylendi ne kadar doğru bilmiyorum her hangi bi tecrübem olmadığı için ötüşü hakkındada bilgi edinmek istiyorum.kulağıma hoş geliyor fakat daha farklı nameler öğretebilirmiyim kanaryam şuan 9aylık cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

9235497

Videoyu direk konuya koyamadım link şeklinde verdim cevaplarınız bekliyorum

:help3dn::help3dn::help3dn:

Ertuğrul GÖRÜŞÜK
03-19-2016, 19:59
Merhaba, hayırlı olsun, güle güle besleyin ama harz roller değil. Harzlar gagasını açmadan çok yavaş bir sesle öter. Başka nağmeler bu saatten sonra çok zor, çünkü ötüşe geçmiş. Ötüşü benim hoşuma gitti, kulağı tırmalamıyor.

Meraklıİnsan
03-19-2016, 23:34
Merhaba, hayırlı olsun, güle güle besleyin ama harz roller değil. Harzlar gagasını açmadan çok yavaş bir sesle öter. Başka nağmeler bu saatten sonra çok zor, çünkü ötüşe geçmiş. Ötüşü benim hoşuma gitti, kulağı tırmalamıyor.

Cevabınız için teşekkür ederim.Peki cinsi nedir bunuda bilmek isterim :good:

Mehmet Ali KOÇ
03-20-2016, 01:19
Cevabınız için teşekkür ederim.Peki cinsi nedir bunuda bilmek isterim :good:

Harz Roller , Malinua , Timbrado gibi ötüm kuşların benzemiyor bu bence normal kanarya güzelde ötüyor güle güle besleyin.

Dediğim kuşların örnek ötüş videolarını ekliyorum istereniz sizde karşılaştırın.

Malinua
ZbP78-Lrk6A

Harz Roller
0J-w2Mbz0vo

Timbrado
W1g9YR5A1yE

Meraklıİnsan
03-20-2016, 11:35
Harz Roller , Malinua , Timbrado gibi ötüm kuşların benzemiyor bu bence normal kanarya güzelde ötüyor güle güle besleyin.

Dediğim kuşların örnek ötüş videolarını ekliyorum istereniz sizde karşılaştırın.

Malinua
ZbP78-Lrk6A

Harz Roller
0J-w2Mbz0vo

Timbrado
W1g9YR5A1yE

İlginiz için çok teşekkür ederim detaylı şekilde aydınlanmış oldum.Timbrado nun ötüşü çok güzel ileride bir tane sahip olmak isterim:gozkirpma::gozkirpma: