PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sayin Kemal Öncel' den

MehmetOzaslan
06-06-2006, 12:29
Sayin Kemal Öncelin ricasi ile buraya kopyaladigim kanarya.info daki son açiklamasidir.

EGER SAYIN MEHMET ALI KARAIPEK BENIM HAKKIMDA KIRGIN OLDUGU KONUNUN DISINDA SIZIN IFADE ETTIGINIZ GIBI "AGZININ PAYINI VERDIM" DIYE DÜSÜNÜYOR ISE ISTE BURADAN CÜMLE ALEMIN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE ONDAN
----------ÖZÜR DILIYORUM----------
BURADAN KENDIMI ANLATMAYA ,DOGRULARI GÖSTERMEYE,SIZIN YAPAMADIGINIZ HIZMETLERI GERÇEKLESTIRMEYE ÇABA SARFEDIP HER BIRINI KENDI DÜSÜNCELERINCE ÜZDÜGÜMÜ ZANNEDENLERDEN DE
----------ÖZÜR DILIYORUM----------
BEN KIMSENIN ARDINDAN KONUSMAM,FIKIRLERIM AÇIKTIR,BUNLARI YAZDIGIM SIZLERINDE BUNLARI OKUYUP HAKKIMDA FIKIR SAHIBI OLMANIZA FIRSAT DOGURDUGUM IÇIN MUTLUYUM.BÖYLECE BENI IYI TANIMIS OLDUNUZ.SIMDI GERIYE SEDAT GENÇ BASKAN KALIYOR O DA BURAYA ÇIKACAK VE BENIM KENDISINI YÖNLERDIGIM AMIYANE TABIRLE PIYON OLARAK KULLANDIGIM ,PARMAGINDA OYNATTIGIM IDDALARINA SAVINI YAPACAK.ONDAN SONRA:
------SEPETI KOLUNA HERKES YOLUNA,ANKARA MERKEZ CEPTEN HERKEZ-----------

BELKI LAF SALATASI GELMISTIR YUKARDAKI SÖZLERIM AMA DAHADA AÇAYIM......

SAYIN KARAIPEK BEYEFENDI SIZDEN ÖZÜR DILIYORUM.LÜTFEN SIZE YASATTIGIM ÜZÜNTÜLÜ ANLAR IÇIN BENI AFFEDINIZ.HAKKINIZI HELAL EDINIZ.BEN SIZINDE IFADENIZ ILE KIRGINIM AMA BENIM VE BIZIM IÇIN ÇABANIZI INKAR ETMEDIM ,EDEMEM.BU SÖZLERIMLE ALÇALMADIGIMA INANIYORUM.LÜTFEN BIR DAMLA OLAN BENDENIZ IÇIN SU MALINUA DERYASINDA OLAN ARKADASLARIMI YANLIZ BIRAKMAYINIZ.SIZLERE IHTIYAÇLARI VAR.
SIZINDE BU ÜLKEYE HIZMET BORCUNUZ DISARDA DA OLSANIZ DEVAM EDIYOR.

Erbabina danis,dinlemek akil ferasettir
Zaman ahir zaman oldu ,zuhur eden alamettir
Uyma saskin ;bu can sana emanettir,
Altindan agacin olsa ,zümrütten yaprak,
Akibet gözün doyurur bir avuç toprak....

NETICE BU TEKRAR HAYIRLI GÜNLER SAGLIKLI UZUN ÖMÜRLER DILERIM.

Kemal ÖNCEL